Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2013-11-26 20:34:51

Szerky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 1
Punktów :   

Magia spokojnego snu i zasypiania

Witam wszystkich forumowiczów.
Postanowiłem udzielić się na tym forum ponieważ widzę, że wiedza ludzi tu udzielających się jest na prawdę ogromna i liczę na to, że ktoś będzie mógł mi pomóc. Otóż od dłuższego czasu mam poważny problem z zasypianiem. Jeżeli już zasnę to bardzo łatwo jest mnie wybudzić. Nazwałbym to snem bardzo niespokojnym. Jest to bardzo uciążliwe na dłuższą metę, ponieważ jestem osobom pracującą - z zawodu prawnikiem - i przez to wszystko, czuję się ciągle rozkojarzony, nadpobudliwy, brak mi chęci do życia. Kładąc się spać już niestety w mojej psychice pojawia się myśl, że znowu czeka mnie ten sam problem. Po prostu męczę się przy zasypianiu. Jeżeli jest na to jakiś sposób - najpierw naturalny- chodzi mi o to, żeby nie zażywać żadnych tabletek ani nic podobnego - bardzo proszę o pomoc i porady.

Offline

 

#2 2013-11-28 15:00:46

Barbara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Magia spokojnego snu i zasypiania

Ewidentnie jesteś przepracowany, nie radzisz sobie z nadmiernym stresem. Musisz znaleźć swój sposób na relaks. Jeżeli nie zaczniesz panować nad swoim życiem może to tylko pogorszyć Twój stan. Często ludzie lekceważąc takie wyraźne sygnały popadają w depresję. Zastanów się nad tym.

Offline

 

#3 2017-08-07 15:45:41

livia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-01
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Magia spokojnego snu i zasypiania

Spróbuj jogi albo medytacji, na pewno pomoże ci się zrelaksować i odpocząć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.labradory.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl