Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


  • Index
  •  » LD
  •  » LD - Świadomy Sen

#1 2009-01-25 17:38:05

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

LD - Świadomy Sen

Podczas świadomego snu nie jestem biernym obserwatorem akcji, która dzieje się wokoło mnie. Różnica polega na tym, że mogę ingerować w sen, w jego scenerię, w postacie które sama mogę dowolnie kreować! Marzysz o locie ponad ziemią? Może chcesz szybować jak ptak i czerpać z tego przyjemność? Czemu nie? Wystarczy unieść ramiona, pomarzyć o locie i to się dzieje... Wrażenia płyną do Ciebie jak podczas jawy - masz pełną świadomość tego co się z Tobą dzieje. To nie jest zwykły sen, którego nie potrafisz kontrolować! Tym razem poczuj się tak, jakbyś nagle w świecie jawy mógł dostać wszystko czego tylko zapragniesz, robić rzeczy niemożliwe! Podczas LD właśnie tak się czujesz. Nagle masz wielką potęgę - potęgę marzeń - i możesz realizować każdy upragniony cel. Oczywiście masz świadomość, że to tylko sen, że niedługo obudzisz się i pęknie ta mydlana bańka... Ale pomyśl - jutro też jest noc! Tak jak kontynuujesz życie na jawie tak samo możesz robić to podczas snu. Nic nie stoi na przeszkodzie. Chociaż...

Jest pewien mankament - nie jest łatwo doświadczać tego typu przeżyć. Tylko sumienne ćwiczenia i silna wola doprowadzi Cię do celu.   A później... Nic nie stoi na przeszkodzie by biegać po tafli wody nie zanurzając się ani o centymetr    


To wcale nie jest takie trudne! Można to osiągnąć niemalże za pierwszym razem... Ale potrzebny jest do tego 'szok' spowodowany poznaniem nowych możliwości, które otwierają się przed nami!

Offline

#2 2009-03-21 23:16:24

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: LD - Świadomy Sen

LD nie jest trudny  Jest nawet fajne, tylko..... nie można wszystkiego kontrolować Np. gdy śni się wam że piszecie z kimś na GG to możecie kontrolować co on/wy piszecie, ale nie możecie zrobić, że np. ciężarówka wjeżdża wam w dom

Offline

#3 2009-03-22 14:22:03

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Ja mam tak że kontroluje jedynie to co się dzieje we śnie ale nie mogę stworzyć własnego snu.

Offline

#4 2009-03-22 17:30:00

Dorian Alveren

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Cześć...
Zaczne od tego że jestem nowy a na temat snu to

Gdy sobie śpie mam wiedzę o tym że spie ale o co mi chodzi... Gdy chodze sobie np po parku (w śnie) wiem co się stanie. A może to jest właśnie panowanie nad snem?... To mnie zastanawia ponieważ jak bym wiedział że nad snem mam kontrolę (w czasie snu) ciekawe co by się stało...?

Offline

#5 2009-03-22 17:33:21

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Panowanie nad snem to coś takiego że robisz we śnie to co chcesz.Tworzysz własny sen.
Np, chcesz sobie polatać to latasz.
Ja mam podobnie do ciebie, i nie wiem czy to jest jakiś objaw LD.

Offline

#6 2012-08-22 21:10:25

 DreDrag

Moderator

42855295
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 51
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Miałem coś takiego tylko nie mogłem zapanować nad jedym chciałem iść w prawo to na siłę mi w lewo

Offline

#7 2013-03-17 17:37:09

ginny45

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Hejka, chciałabym zareklamować moje nowe forum, jeśli można

parapsychologia.pun.pl

Offline

#8 2013-07-23 11:39:24

Czybisty

Gość

Re: LD - Świadomy Sen

Witam
Mógłby ktoś podać jakieś sposoby na panowanie nad snem? Ja np. mam teraz 13 lat i przeżyłem jeden świadomy sen, tylko, że przez przypadek. Wszystko było fajnie i chciałbym to powtórzyć.

#9 2013-07-23 11:41:25

Czybisty

Gość

Re: LD - Świadomy Sen

Sorry za pytanie, problem rozwiązany

#10 2014-02-26 14:08:26

Deve Astral

Nowy użytkownik

6159396
Call me!
Skąd: Oslo Norwegia
Zarejestrowany: 2014-02-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Wygląda więc na to, że mam świadome sny od małego ._.  Czy to może być jakoś wrodzone?
Poza całkowitą kontrolą nad snem, czuje wszystko co się w nim dzieję, więc jeśli np. ugryzie mnie pies, czuje ból.

Offline

#11 2016-06-22 14:05:25

oquciekawostki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: LD - Świadomy Sen

Ja mam tak że mogę kontrolować sen, wybrać o czym mam śnić i kiedy chcę przestać o tym śnić sen zmienia się w jakiś inny. Czasami mam też tak, że jak coś mi się śni np. dana scena jak koleżanka w różowej bluzce daje mi książkę to następnego dnia lub 2 dni później widzę tą samą scena ale na prawdę

Offline

  • Index
  •  » LD
  •  » LD - Świadomy Sen

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pds.pun.pl www.zakochani.pun.pl www.minecraftxd.pun.pl www.commando80.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl