Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

#1 2016-01-09 15:27:09

ZamaskowanyKacpi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-01-09
Posty: 2
Punktów :   

Wiatraczek i Telekineza i Podstawy Do telekinezy

Normalnie sam nie uwizeylem zobaczylem tą strone i tam poczytalem troche Kom Administratora itp. i Pomedytowałem 20 min i Zrobilem Wiatraczek i myslalem ze to się kręci i zaczelo sie kręcić sam nie uwiezylem myslalem ze to Halucynacje ale pokazalem mamie i tez sie zdziwila jednak nie halucynacja ( Tylko  nie myślcie ze nie wiezylem w Telekineze bo wiezylem ) i tak sie mam zdziwiła mój Wujek to tez Iluzjonista bo zrobil tak Spytal mnie sie czy Jest Paszczetowa w lodówce powiedzialem ze tak powiedzia Zamknij Lodówke ja powiedzialem ok zamknolem zrobil czary mary i nie ma i wyczarował mi ją za ucha. dobra coś wam powiem zeby umiec Telekineze

Najpierw podstawy.
1. Wiara w telekineze, siebie i w to że się uda.
2. Skupienie na rzeczy którą sie chce osiągnąć.
3. Medytacja ok. 20-30 min dziennie.
4..Każdy posiada taką moc tylko trzeba ! Uy gdzieś 200ml, wrzucamy zapałkę lub wykałaczkę skupiamy się (Z RESZTĄ JAK W KAŻDYM ĆWICZENIU), wyobrażamy sobie jak wykałaczka płynie na drugą stronę naczynia. Pózniej próbujemy wsadzić drewienko pod wodę.
2. Wiatraczek
Wycinamy z papieru (lub folii aluminiowej) kwadrat zginamy tak aby miał kształt wiatraczka. A zapomniałem że mamy jeszcze igłę i gumkę do ścierania.W gumkę wbijamy igłę a na igłę nakładamy wiatraczek. Ok, teraz przykładamy ręce w okolice wiatraczka, skupiamy się na nim i wyobrażamy sobie że się kręci po chwili zacznie się kręcić. Nie macie co oczekiwać że za pierwszym razem się uda. Jedyne co wam trzeba to wiary że się uda i treningu.Zapamiętajcie  te słowa na następne ćwiczenia, bo warto.Mi się to ćwiczenie udało za pierwszym razem.

3. Płomień
Zapalamy świeczkę stawiamy na stół, bardzo się na niej skupiamy, przykładamy ręke w okolicy płomienia (bezpieczniej okolicy) i prubójemy wydłużać i kierować na boki płomieniem. Na koniec postarajmy się zgasić płomień. To będzie wymagało więcej skupienia ale po jakimś czasie będziecie to robić bez trudu.
Offline

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guardianangels.pun.pl uchwyty tenisowe zapiekanka zakład karny dzierżoniów www.atk.pun.pl