Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

#1 2012-02-01 20:48:57

Frater Belial

Gość

Propozycja Kręgu Ars Magna

Na głosy szepczące w ciemności o zapotrzebowaniu na wiedzę magiczną, a przy niemożności sprawdzenia indywidualnych możliwośći jednostek zdecydowaliśmy się, to jest ja oraz wysoka Kapituła Kręgu Ars Magna na przyjęcie pod swoje skrzydła grupy ludzi zainteresowanych jasno ukierunkowanym i w pełni kontrolowanym przez osoby doświadczone rozwojem magicznym. Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie magii praktycznej, reprezentującymi odrębne ścieżki, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście potencjał kandydatów będzie sprawdzany przez nas w określony sposób.


Oferujemy tym samym prostą drogę do stania się co najmniej dobrymi magami. Oczywiście nie gwarantujemy Wam korespondencyjnego kursu magicznego, po którym staniecie się bogami. Nie oszukujmy się praca będzie ciężka, ale nasza wiedza i doświadczenie ułatwi Wam podążanie ścieżką magiczną. Zawsze lepiej być szkolonym przez osoby wtajemniczone, niż szukać ślepo, często błądząc przez wiele lat.


Jedyne czego Krąg żąda wzamian za nauczanie to sumienność w ćwiczeniach, naszym świadectwem będą Wasze sukcesy.


Zgłosić się do nas może dosłownie każdy.
Oczywiście, liczba chętnych, którym możemy ofiarować naszą wiedzę jest ograniczona.


Kurs, który oferujemy jest całkowicie darmowy, jesteśmy po prostu świadomi, że w ten sposób będziemy w stanie spełnić cele postawione sobie przez Krąg Ars Magna, nieść wiedzę, wskazywać drogę ku pełnej realizacji potencjału jednostki.
Wierzymy, że świat, w którym każdy potrafi odnaleźć swoją rolę i miejsce będzie o wiele pełniejszy niż otaczająca nas rzeczywistość.


Jeśli chcesz prawdziwego rozwoju magicznego, poznania sztuki magicznej często przekazywanej sobie w tajemnicy, pisz na maila: krag.ars.magna@gmail.com
wpisując w tytule: Kandydat

P.S. Statut Kręgu: http://arsmagna.cba.pl/wp-content/uploa … -Magna.pdf

#2 2013-10-18 11:55:44

 aetherius

Nowy użytkownik

Skąd: polska
Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Propozycja Kręgu Ars Magna

Chcielibyśmy poinformować o nowej formule która aktualnie nosi nazwę - "Aetherius"

Jesteśmy zbiorem różnych osobowości. Osobami o odmiennym podejściu do życia, do spraw wykształcenia, polityki, ekonomii. Łączy nas jedna rzecz, nasza wspólna pasja – okultyzm.

Praktykujemy magię. Jedni z nas to czarownicy; inni są magami ceremonialnymi. Potrafimy się jednak porozumieć i tworzymy wspólnie tę stronę dla dobra wszystkich tych, którzy razem z nami pragną się doskonalić, rozwijać i nabywać kolejne umiejętności w tej wszechobecnej, przenikającej wszystko dziedzinie życia jaką jest magia.

Jeżeli i ty interesujesz się praktyką magiczną - zapraszamy do kontaktu na Aetherius

Offline

#3 2013-12-18 16:56:23

koko

Gość

Re: Propozycja Kręgu Ars Magna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszeswinkimorskie.pun.pl www.naruto-fun.pun.pl pajęczyna tatuaż znaczenie john deere 2256 dane techniczne venoforton forum