Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2012-07-18 23:14:35

luk1407

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-11
Posty: 10
Punktów :   

znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]



Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

(...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności.  Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15


tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_ … zie027.htm


przeszukałem YouTube i znalazłem to:

http://www.youtube.com/watch?v=ofXBoMrECv8

http://www.youtube.com/watch?v=2zL0som9aEw

http://www.youtube.com/watch?v=zbABszxP … re=related


To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."

a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole

oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupów



cyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?

Offline

 

#2 2012-08-01 16:47:52

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Mmm, w sumie to co ma chip do szatana ?

Ale znów te opisy pasują...

Ale dzięki chipowi będzie można łatwiej ratować ludzi...

Ale to byłoby nienaturalne...

No nie wiem, nie wiem

Pismo Święte jest bardzo trudne.

Offline

 

#3 2012-08-19 23:22:26

 DreDrag

Moderator

42855295
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 51
Punktów :   

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Mój Guru ucz mnie pisz na 42855295 ;p pisać wszyscy xDD

Offline

 

#4 2012-09-21 03:14:44

Kroku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Osobiście nie uważam, że chipy RFID mają cokolwiek wspólnego z Biblią czy Religią - chodzi o podatki. Identyfikacja jest niezbędna to kontro..... znaczy się poprawnego zarządzania "zasobami ludzkimi" jak się to teraz pięknie mówi . "Biurokracja rozwija się by zaspokoić potrzeby rozwijającej się biurokracji". Tak bardziej na serio to jest trochę jak sytuacja patowa w szachach: nie doszliby jak z nas skutecznie "zedrzeć" krwawice jeśli każdy nie miałby swojego ID ale wtedy jakakolwiek forma rządu straciłaby sens. Od starożytności już zresztą numerowali, liczyli i przeprowadzali spisy ludności po to by wiedzieć ile mamony można będzie się spodziewać w kasie państwa w danym roku (lub ile żołnierzy będzie można zwerbować itp. ) Czipy mają jedynie tą już zresztą odwieczną praktykę ułatwić i wątpie by miało to być apokaliptyczne "znakowanie" opisane przez Św. Jana w Biblii.  Uważam, że wizjonerka z Irlandii nie ma racji i wątpie by naprawde miewała jakieś objawienia....

Offline

 

#5 2013-03-17 12:05:42

eignadruid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Witam serdecznie,
Niedawno przeprowadziłam się z mamą na inne mieszkanie, wczoraj podczas remontu zauważyłam na ścianie zamalowany jakiś znak. Zdrapaliśmy kilka warstw farby aby zobaczyć go w całości lecz nie mamy pojęcia co mógłby znaczyć. Wydaje nam się być podejrzany i chciałybyśmy poznać jego znaczenie lecz nie wiemy do kogo się zwrócić. Postanowiłam porozsyłać zdjęcie do portali takich jak ten, z nadzieją, że może ktoś pomoże mi dowiedzieć się co to za znak. Nie wiedziałam gdzie załączyć zdjęcie więc zamieściłam je w swoim awatarze, jeśli ktoś jest w stanie pomóc proszę o kontakt emailowy : eignadruid@wp.pl , mogę wysłać więcej zdjęć.
Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2013-03-18 12:16:42

luk1407

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofight.pun.pl www.farmingsimulator2009.pun.pl www.tirrok1.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.conterstrikeworld.pun.pl