Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2012-03-16 23:10:35

Goor35

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 21
Punktów :   

szamanizm

Tu wpisujcie ciekawostki, rytuały i zwyczaje szamańskie.(które znacie lub znaleźliście)
Jak ktoś się zajmuje szamanizmem to proszę o kontakty np. e-mail.
Za odp. z góry dziękuje.

Offline

#2 2013-03-17 12:02:25

eignadruid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: szamanizm

Witam serdecznie,
Niedawno przeprowadziłam się z mamą na inne mieszkanie, wczoraj podczas remontu zauważyłam na ścianie zamalowany jakiś znak. Zdrapaliśmy kilka warstw farby aby zobaczyć go w całości lecz nie mamy pojęcia co mógłby znaczyć. Wydaje nam się być podejrzany i chciałybyśmy poznać jego znaczenie lecz nie wiemy do kogo się zwrócić. Postanowiłam porozsyłać zdjęcie do portali takich jak ten, z nadzieją, że może ktoś pomoże mi dowiedzieć się co to za znak. Nie wiedziałam gdzie załączyć zdjęcie więc zamieściłam je w swoim awatarze, jeśli ktoś jest w stanie pomóc proszę o kontakt emailowy : eignadruid@wp.pl , mogę wysłać więcej zdjęć.
Pozdrawiam.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-hodowla.pun.pl www.legendarnishinobi.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.radiliveremix.pun.pl