Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2013-02-15 07:50:06

Magiażywiołów

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1
Punktów :   

Konsekwencje magii.

Chciałabym żebyście napisali jakie mogą być konsekwencje magii. Mam pytanie. Jeśli chcę w pewnej części kontrolować żywioły, to jakie zaklęcie i jakie za to konsekwencje?

Offline

#2 2013-02-18 22:11:34

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: Konsekwencje magii.

Naucz się robić PSI BALL'a i "nadawać" mu żywioł.

Hmm... A co do konsekwencji... Jak będziesz kombinował z ogniem to się poparzysz.

Offline

#3 2013-03-17 11:59:30

eignadruid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konsekwencje magii.

Witam serdecznie,
Niedawno przeprowadziłam się z mamą na inne mieszkanie, wczoraj podczas remontu zauważyłam na ścianie zamalowany jakiś znak. Zdrapaliśmy kilka warstw farby aby zobaczyć go w całości lecz nie mamy pojęcia co mógłby znaczyć. Wydaje nam się być podejrzany i chciałybyśmy poznać jego znaczenie lecz nie wiemy do kogo się zwrócić. Postanowiłam porozsyłać zdjęcie do portali takich jak ten, z nadzieją, że może ktoś pomoże mi dowiedzieć się co to za znak. Nie wiedziałam gdzie załączyć zdjęcie więc zamieściłam je w swoim awatarze, jeśli ktoś jest w stanie pomóc proszę o kontakt emailowy : eignadruid@wp.pl , mogę wysłać więcej zdjęć.
Pozdrawiam.

Offline

#4 2014-10-18 18:43:20

MagnaMagnus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Konsekwencje magii.

Magiażywiołów napisał:

Chciałabym żebyście napisali jakie mogą być konsekwencje magii. Mam pytanie. Jeśli chcę w pewnej części kontrolować żywioły, to jakie zaklęcie i jakie za to konsekwencje?

Z magią to tak jak z każdą inna dziedziną ktorej człowiek sie uczy, bo na początku jest profanem. W pierwszej klasie szkoły podstawowej nikt nie wpuszcza pierwszaka do pracowni chemicznej dla gimnazjalistów itd. Żeby pracować z żywiołami trzeba porzejśc próby z nimi, z każdym z osobna, zaczyna się od ziemi, potem woda, potem powietrze i na koniec ogień. Mało kto wie, że zywioły maja swoja świadomość i obserwują adepta, jak sie do nich odnosi, daja mu zgode na prace z nimi lub też nie, zywioły sa jak żywe istoty kosmiczne (Wysoka Magia nazywa je Geniuszami Żywiołów) z nimi nie ma żartów, może głowę urwać, to jest moja odpowiedź na pytanie jakie moga być skutki.
Oczywiście mam na mysli tego, kto nie udaje że pracuje z żywiołami, kto udaje że sie nimi zajmuje to w konsekwecji naraża sie tylko na ośmieszenie.

Ostatnio edytowany przez MagnaMagnus (2014-10-18 18:49:33)

Offline

#5 2014-12-04 20:20:50

 czarnyMag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-04
Posty: 14
Punktów :   

Re: Konsekwencje magii.

Żeby wywołać demona potrzebna mi wiedza o tych żywiołach?

Offline

#6 2015-04-05 20:01:09

MagnaMagnus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Konsekwencje magii.

Magiażywiołów napisał:

Chciałabym żebyście napisali jakie mogą być konsekwencje magii. Mam pytanie. Jeśli chcę w pewnej części kontrolować żywioły, to jakie zaklęcie i jakie za to konsekwencje?

Magię albo kontroluje sie w 100%, albo w ogóle. Bez nauczyciela to jak skok do studni bez liny asekurujacej. W magii nauczyciel to podstawa, to jak poręcz na sliskuch schodach.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boxserwis.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.asgardots.pun.pl www.legendarnishinobi.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl