Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2013-01-31 12:32:18

Mapi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 3
Punktów :   

Czy czytanie horoskopów ma sens?

Witam wszystkich. Czasem zdarzy mi sie ze przeczytam horoskop, jednak czesto mam wrażenie ze sa tam pisane rzeczy, które można odniesc do każdej osoby, bez znaczenia jaki kto ma znak zodiaku, czyli bez żadnych konkretów. Ale jednak jak pisze cos fajnego, to zawsze moze poprawic humor co o nich sadzicie?


Szukasz właściwych szkoleń? Znajdź ciekawy opis stanowiska.

Offline

 

#2 2013-01-31 12:35:14

Mapi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czy czytanie horoskopów ma sens?

Moze macie jakies swoje ulubione strony z horoskopami?


Szukasz właściwych szkoleń? Znajdź ciekawy opis stanowiska.

Offline

 

#3 2013-02-11 17:12:11

 DreDrag

Moderator

42855295
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 51
Punktów :   

Re: Czy czytanie horoskopów ma sens?

W tele tygodniu masz chyba na przed ostatniej stronie

Offline

 

#4 2015-12-08 08:11:26

 Genituram

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-08
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Czy czytanie horoskopów ma sens?

Horoskopy mają sens, ale nie wszystkie. W takim Tele Tygodniu to nawet nie warto zwracać na horoskopy uwagi. Horoskop powinien być przygotowany przez profesjonalistę i najlepiej indywidualnie. Ogólne horoskopy z gazet są tylko uniwersalnymi tekstami, które mają tak ogólnikowy charakter, że wielu ludzi może się dzięki nim lepiej poczuć. Nie ma to jak horoskop przygotowany dla konkretnej osoby. W takim bowiem wypadku może być naprawdę trafny i pomocny.

Drugim rodzajem horoskopów wartych lektury są prognozy przygotowywane przez astrologów dla jakiegoś konkretnego zagadnienia, ze sprecyzowaną intencją wróżebną. Ja stawiam właśnie takie horoskopy. Można je znaleźć na mojej stronie. Są to prognozy ukierunkowane na konkretne kwestie, dzięki czemu ich skuteczność jest o wiele większa.

Ostatnio edytowany przez Genituram (2015-12-08 08:12:36)


Odkryj tajemnice wszechświata: Encyklopedia Ezoteryczna

Offline

 

#5 2017-08-07 15:47:01

livia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-01
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Czy czytanie horoskopów ma sens?

Zgadzam się. Rzeczywiście takie horoskopy w gazetach, tym bardziej popularnych, nie mają żadnego sensu. Wystarczy, że przeczytasz kilka a dowiesz się z jednego że masz szczęśliwy czas, z drugiego że nieciekawy a z trzeciego że czeka się jakaś porażka. Tak naprawdę żaden z nich nie będzie prawdziwy, ale możesz go przypasować do tego co dzieje się w twoim życiu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.labradory.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl