Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-04-24 12:18:54

Joopka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Anioł czy duch?

Jakiś czas temu, gdy leżałam spokojnie w łóżku, po prostu zasnęłam, z wyłączonym światłem.

Po jakiejś godzinie wstałam, bo usłyszałam takie jakieś szelesty. W połowie spałam, a jak usiadłam na łóżku, zauważyłam przy szafie dużą, białą i lśniącą plamę, możliwe, że miała aureolę.

Tak się wystraszyłam, że pod kołdrę się ukryłam.
Gdy po kilku sekundach wystawiłam głowę, tego już nie było. O.O

Byłam nieziemsko wystraszona, od tamtego czasu zawsze śpię tyłem do ściany, by wszystko widzieć. O.O

Offline

#2 2012-06-26 21:38:19

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: Anioł czy duch?

Pytasz się czy to duch czy anioł...
Hmm, trudno odpowiedzieć po takim opisie.
Powinnaś wziąć pod uwagę jeszcze halucynacje wzrokowe a także to że gdy ktoś wstaje z włączonym światłem często widzi białe plamy.

Jeśli to coś będzie się powtarzało wtedy napisz na forum na moje GG: 3102758.
Wtedy już będzie poważniejszy problem.

Offline

#3 2012-08-20 09:26:50

 DreDrag

Moderator

42855295
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 51
Punktów :   

Re: Anioł czy duch?

No może za dużo w światło paczyłaś zdarza się że jak popatrzysz się na światło i je zgasisz to widzisz plamy... jak napisał Guru ... Chociaż to może też być twoja wyobraźnia.. Sam tak czasem mam że jest ciemno i np w nocy patrze na ścianę i nagle myślę że widzę np: Samarę z Ring'u albo tą lalkę z Piły i widzę to czasem i się boje brrr

                                                                                                                                                                                                                     DreDrag

Offline

#4 2013-07-25 08:51:22

inna78

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Anioł czy duch?

Witam przyszłam tu dziś na te forum wszystkich serdecznie witam więc tak do pewnych rzeczy wydarzeń w moim życiu już się przyzwyczaiłam  jednak 2 dni temu miałam gościa z tamtej strony że tak powiem mam zwyczaj modlić do opiekuna o dobry sen dziękuje mu za opiekę za minimy dzień i idę spać i pewnej nocy to było  2 dni temu otwieram oczy i widzę postać wysoką ubraną na biało twarzy ze strachu nie potrafię opisać i krzyknęłam sama nie wiem dlaczego aż męża obudziłam i kolega zniknął druga sprawa też w nocy może z 3 tygodnie temu śpię w najlepsze sobie otwieram oczy a nad de  mną stoi olbrzymi mnich z kapturem na głowie ręce ma włożone w rękawy no też się przestraszyłam i krzyknęłam zła jestem na siebie że zachowałam się jak tchórz.Bo mogłam z nimi zwyczajnie porozmawiać.

Offline

#5 2013-08-28 15:22:30

Vazqez

Gość

Re: Anioł czy duch?

Zwykłe przywidzenia.nie przejmuj sie tymi bzdurami .czasem sami sobie takie rzeczy robimy.
To nie duchy tylko twoja bujna wyobraźnia.

Jak nadal bedziesz takie rzczy widywac ,to idz do psychiatry.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.labradory.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl