Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-03-17 15:06:31

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Duchy Zwierząt

Często ludzie zadają mi pytanie "Czy zwierzęta wracają czasami jako duchy, tak jak robią to niektórzy ludzie?" Mam dowody, aby odpowiedzieć: tak! Wielu ludzi miało doświadczenia z powracającymi zwierzętami, na przykład tak prostymi jak piłka tocząca się samoczynnie po podłodze, uczucie czegoś ocierającego się o nogę w chwili gdy przy nodze nic nie ma, a także czasami wizualne pojawienie się ukochanego zwierzaka.

Wydaje się, że najwięcej jest doniesień o spotkaniach kolejno z duchami psów, kotów i koni. Jedna kwestia wydaje się jednak być zastanawiająca. Czy WSZYSTKIE zwierzęta mogą się ukazywać lub powracać jako duchy? Czy może istnieją ograniczenia określające, które ze zwierząt mogą powracać? Dlaczego nie ma więcej doniesień i relacji o obserwacjach duchów zwierząt?

O ile wiem, nie istnieją żadne opisy spotkań z duchami komarów, much i innych owadów, czy więc tylko inteligentne zwierzęta posiadają dusze? Te i inne pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi. Człowiek jest jedynym gatunkiem, który pewnego dnia uświadamia sobie, że wkrótce dokona żywota i opuści ten świat. Wszystkie inne gatunki zwierząt po prostu istnieją od dnia do dnia i umierają, nie mogąc poinformować nas o swojej śmierci.

Offline

#2 2009-04-20 06:13:07

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Duchy Zwierząt

JA BYM ZOBACZYL DUCHO SWOJEGO KRULICZKA BYM SKOCZYL NA PODLOGE

Offline

#3 2009-04-20 14:25:36

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Duchy Zwierząt

Kurwa mać, mówię do kurwy że masz pisać zgodnie z ortografią i bez capslocka bo kurwa twoje teksty są nieczytelne.Ile razy trzeba ci powtarzać !?
Sorry za offtop ale musiałem go upomnieć.

Offline

#4 2009-04-20 15:04:10

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Duchy Zwierząt

;( nie krzycz na mnie

Offline

#5 2009-04-20 16:13:33

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Duchy Zwierząt

To pisz jak należy...Masz moderatora więc dawaj kurwa przykład a nie piszesz dużymi literami i na dodatek robisz w huj błędów ortograficznych.
Dobra skończmy ten offtop i wróćmy do tematu.

Offline

#6 2012-06-04 15:29:51

 Lobinho

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Duchy Zwierząt

Ja rozumiem że są równi i równiejsi, to domena naszych czasów, ale jednak nie mogłem się oprzeć:
"1.Na forum nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy ani nie krytykujemy nikogo(krytykę pozostaw adminom i moderatorom)"

Offline

#7 2012-07-10 21:02:58

kuba

Gość

Re: Duchy Zwierząt

Lobinho napisał:

Ja rozumiem że są równi i równiejsi, to domena naszych czasów, ale jednak nie mogłem się oprzeć:
"1.Na forum nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy ani nie krytykujemy nikogo(krytykę pozostaw adminom i moderatorom)"

Ale on jest adminem więc może krytykować

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krolfutbolu.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.sesja.pun.pl www.ligaf12007.pun.pl www.witchers.pun.pl