Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-19 16:22:05

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

PSI BALL

Psi Ball jest kulą energii stworzoną przez siły psychiczne. Każdy człowiek za pomocą swoich sił PSI może stworzyć takiego PSI Balla. Energia , którą stworzymy wcale nie musi mieć kształtu kuli możemy nadać jej dowolny kształt i dowolne właściwości np. kolor , wielkość , może ona płonąć , być pod napięciem , wodna itd. Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś. Raczej nic ona nie zrobi ale zdarzały się takie przypadki i jest to możliwe. Jest to zależne od siły koncentracji jaką włożyliśmy w stworzenie takiej kuli i od jej właściwości. W najgorszym wypadku dostanie taką kulą może nas zaboleć.
A oto przydatny poradnik jak zrobić takiego psi balla


Usiądź w wygodnym miejscu , pozycja jest dowolna. Złóż ręce w kule. Palce mogą się dotykać lub może między nimi być mały odstęp około 2cm. Wybierz sobie jakiś cel z którego będziesz sobie wyobrażał , że pobierasz energię.

Energie możesz pobierać po prostu od siebie tyle , że jest to wyczerpujące , lub od jakiejś planety np. Słońca lub Saturna itd. Wyobraź sobie jak ta energia przechodzi przez twoje ramiona do palców a następnie z palców do środka stworzonej przez ciebie z rąk kuli gdzie kumuluje się i powiększa. Po jakimś czasie zacznij sobie wizualizować właściwości i kształt tej energii , którą tworzysz. Pomyśl sobie , że tworzysz kulę lub kwadrat. Ma on|a kolor niebieski i ma właściwości lodowe poczuj zimno które ona wytwarza. Po ustaleniu właściwości i kształtu już tylko ją "doładowywuj" czyli wyobrażaj sobie , że zbiera on|a w sobie coraz więcej energii i staje się coraz większa i wyraźniejsza. Po jakimś czasie w końcu powinno się udać i jest możliwe że powinieneś|powinnaś go zobaczyć.

Offline

 

#2 2009-03-19 16:48:50

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: PSI BALL

Moim zdaniem to bujda. Ta "energia" (bolące ręce, pieczenia etc.) są od długiego trzymania rąk w jednej pozycji

Ostatnio edytowany przez Sluger (2009-03-19 16:49:00)

Offline

 

#3 2009-03-19 17:06:59

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: PSI BALL

Mylisz się.To nie od trzymania rąk tylko od przepływającej energii.
Ja nie czuję pieczenia lecz zimno.To zależy z czego pobierasz energię.Ja najczęściej pobieram ją z roślin lub z samego siebie.Piszesz że to bujda bo ci nie wyszło.Mi też za 1 razem nie wyszło, ale trening czyni mistrza.
Niektórym ludzią udaje się zobaczyć psi balla.Ale to już kwestia praktyki.
A skoro twoim zdaniem to bujda to jak wyjaśniasz to ze gdy złożysz z kartki wiatraczek, wbijesz igłę w gumkę i na igłę położysz wiatraczek i gdy przyłożysz obie ręce do wiatraczka on się obraca ? co ciepłota ciała ? nie sądze bo nawet jak położysz miskę na wiatraczek i przyłożysz ręce do miski wiatraczek się obraca.Jest to telekineza ale dowód na to że energia znajduje się pomiędzy dłońmi i obraca wiatraczek.W taki sam sposób powstaje psi ball.Energia zgromadzona pomiędzy dłońmi układa się w  kulkę.

Offline

 

#4 2009-03-20 19:49:03

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: PSI BALL

Właśnie zrobiłem psi balla który był trochę dziwny.
Czułem na zmianę raz ciepło raz zimno, może to dlatego że pobierałem energie z ziemi a wiecie jak jest z ziemską temperaturą xD Opisze wam dobry i dość szybko sposób na stworzenie psi balla

1.Najpierw usiądz i zrelaksuj się.
2.Następnie ułóż ręce jakbyś trzymał piłkę.Lecz palce muszą być blisko siebie.Jakieś 2 cm.Czyli musi to być mała piłka.
3.Ustal z kąd pobierasz energie.Możesz pobrać ją z samego siebie,roślin,planet...z czego chcesz.Najlepiej pobierać ją z ziemi, słońca lub księżyca.Jeżeli pobierasz ze słońca poczujesz ciepło,jeżeli z księżyca poczujesz zimno, a jeżeli z ziemi to raz zimno raz ciepło.Jak pobierać energie ? to proste ! Np, jeżeli pobierasz ją z ziemi to wyobrażasz siebie stojącego na ziemi i energię która przepływa z ziemi do twojego ciała przez nogi.Gdy pobierzesz wystarczająco dużo energi pora przejść do kolejnego kroku.
4.Skumuluj energię pomiędzy dłońmi w kształcie kuli.Jest to proste w wykonaniu.Wyobraz sobie że energia przepływa z twych rąk do miejsca pomiędzy dłońmi i układa się w kształt kuli.Gdy poczujesz już jakąś temperaturę w dłoniach oraz wibracje/mrowienie/dreszcze znaczy to że udało ci się zrobić psi balla.
Jeżeli go widzisz to znakomicie.Nie każdemu udaje się go zobaczyć.Najłatwiej można go zobaczyć gdy robisz go w nocy podczas ciemności.Czasami widzi się jedynie jakieś niebieskie drobiniki, ale to dobry znak.Te drobiniki to kawałki psi balla.Kiedyś uda ci się zobaczyć go całego.
Teraz należy trenować,trenować i jeszcze raz trenować !
Zrobionego psi balla można wypuścić z rąk aby rozpłynął się w powietrzu.

Mam nadzieję że mój poradnik wam się przyda

Offline

 

#5 2009-04-21 16:45:22

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: PSI BALL

nefarius plus bo mi siĘ nudzi xD

Offline

 

#6 2012-01-03 14:56:22

 sneycu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 1

Re: PSI BALL

Czy możliwe jest pobieranie energii PSI z innych ludzi lub zwierząt? I co to może oznaczać kiedy przy pobieraniu energii ze słońca najpierw czuje się silne pieczenie a potem ma się wrażenie jakby jakaś siła odpychała ręce od siebie?


http://hostuje.net/file.php?id=1e372b99ca28001c9dc2490d31e4a654

Offline

 

#7 2012-01-31 15:24:37

MadziaAdamo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: PSI BALL

Pewnie chodzi tutaj o siłę energii jaką chcemy skopić. Tworząc kule musimy ścisnąć dużą ilość energii w jednym miejscu. To uczucie to pewnie opór jaki stawia energia.

Offline

 

#8 2012-02-21 16:02:47

 wikapow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: PSI BALL

Mi coś nie wychodzi

Offline

 

#9 2012-03-16 23:21:18

Goor35

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 21
Punktów :   

Re: PSI BALL

Mi idzie z łatwością ale za Chiny nie mogę go zobaczyć czy to źle???

Offline

 

#10 2012-06-16 22:07:23

Maiz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: PSI BALL

Aj! W czoraj wyszedł mi taki silny, przepełniony energią, tylko raz i do dzisiaj nie potrafię tego powturzyć.. Dlaczego ?

Offline

 

#11 2012-06-16 23:59:16

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: PSI BALL

Może się nie skupiłeś ? A może po prostu wczoraj miałeś lepsze warunki do tworzenia :D

Offline

 

#12 2013-01-30 10:29:02

 AizenXiX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: PSI BALL

Udało mi się!!!

Usiadłam se,i najpierw połączyłam palce,zamknęłam oczy i pomyślałam o piorunie,po minucie po palcach zaczął mnie kopać prąd.(nieudane)

Później już nie łączyłam rąk,oczy miałam otwarte,myślałam tylko o kwadracie,i udało mi się.Czarno granatowy kwadrat unoszący się w moich dłoniach!!!Ale utrzymał się tylko 2 minuty.

EPIC WIN!


Aby zrozumieć trzeba zobaczyć...

Offline

 

#13 2013-01-30 11:08:51

 AizenXiX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: PSI BALL

Jest jeszcze jedna dziwna sprawa...


Jak wcześniej pisałam o tej kuli,i o tym że myślałam o prądzie...właśnie o tym,jak już czułam ten prąd,i się nie udało,co najmniej nic nie widziałam.Jak skończyłam to zauważyłam że prądu w budynku nie ma...i to chyba przeze mnie...Później udawało mi się zrobić tylko kulę która była lekko przeźroczysta,ale ją widziałam.

EPIC WIN!


Aby zrozumieć trzeba zobaczyć...

Offline

 

#14 2013-03-17 17:36:02

ginny45

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: PSI BALL

Hejka, chciałabym zareklamować moje nowe forum, jeśli można

parapsychologia.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofdragons.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl