Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-04-30 17:44:43

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Dzieci Indygo

Dzieci Indygo - wg teorii związanych z ruchem New Age, ludzie, którzy od wczesnego dzieciństwa charakteryzują się specyficznymi zdolnościami paranormalnymi. Rodzili się na Ziemi od lat 70 XX wieku do okolic roku 2000, kiedy to zaczęły się już rodzić Dzieci Kryształowe. Urodzili się po to, aby odmienić oblicze tego świata na bardziej pokojowe i przyjazne człowiekowi i przyrodzie. Termin pochodzi od publikacji Lee Carroll & Jana Tober (1999): The Indigo Children: The New Kids Have Arrived, a kolor indygo ma być barwą aury wspomnianych osób. Niektórzy sądzą, że Hipisi byli dorosłymi Dziećmi Indygo, albo że Dzieci Indygo to dusze Istot Pozaziemskich dobrej woli, w ludzkich ciałach.


Najczęstsze wzorce zachowania Dzieci Indygo
* Przychodzą na świat z poczuciem królewskiej godności (i często zachowują się zgodnie z nią).
* Mają poczucie "zasługiwania, aby tutaj być" i są zaskoczone, kiedy inni go nie podzielają.
* Poczucie własnej wartości nie jest dla nich istotną kwestią. Często mówią swoim rodzicom, "kim są".
* Mają problemy z uznaniem bezwarunkowej władzy (nieudzielającej wyjaśnień i niedającej możliwości wyboru).
* Po prostu nie robią pewnych rzeczy; na przykład, czekanie w kolejce jest dla nich trudne.
* Frustrują je systemy oparte na rytuałach i niewymagające twórczego myślenia.
* Często dostrzegają lepsze sposoby robienia czegoś, zarówno w domu, jak i w szkole, co sprawia, że wydają się być "pogromcami systemów" (przeciwnymi każdemu systemowi).
* Wydają się być nastawione antyspołecznie, o ile nie przebywają w towarzystwie podobnych do siebie. Jeśli w ich otoczeniu nie ma osób o poziomie świadomości podobnym do ich poziomu, często zwracają się do swojego wnętrza, czując się, jakby nie rozumiał ich żaden człowiek. Szkoła często jest dla nich niezwykle trudnym doświadczeniem społecznym.
* Nie reagują na dyscyplinę opartą na wywoływaniu poczucia winy ("Poczekaj, niech tylko twój ojciec wróci do domu").
* Nie wstydzą się mówić o tym, czego potrzebują.


No kilka z tych rzeczy do mnie pasuje xD Ale zapewne do każdego któraś z tych rzeczy będzie pasowała.No ale czy jest ktoś do kogo to wszystko pasuje  ? Możliwe że jest trochę takich osób, ale jeżeli nie mają żadnych zdolności paranormalnych to nie są dziećmi indygo.

Offline

 

#2 2011-06-04 22:53:23

orifla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dzieci Indygo

Ja jestem dzieckiem Indygo, a raczej już dorosłym. Wiem, że szukają te dzieci się nawzajem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.westinfo.pun.pl www.tirup.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.wonaruto.pun.pl