Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-04-15 19:36:58

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Kontakt z Opiekunem

Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, Opiekuna, Ducha czy jakkolwiek tą istotę nie nazwać. Jest przy nas, gotów na każde wezwanie. Kochający nas Anioł jest zawsze do naszej dyspozycji, musi tylko wiedzieć, że jesteśmy gotowi i otwarci aby jego pomoc przyjąć. Pomaga nam gdy tego potrzebujemy, gdy jesteśmy przygnębieni lub samotni - obdarowuje nas miłością i troską, w chwilach zwątpienia - wspiera nas. Wystarczy tylko jasno i prosto przedstawić swoją prośbę. Zna nasze troski, zmartwienia i potrzeby, więc wystarczy cicho go wezwać i poprosić o pomoc. Anioł Stróż może natchnąć nas w trudnych momentach, ofiarowując wsparcie i otuchę. Możesz się skontaktować ze swoim Aniołem Stróżem a on na pewno on zareaguje na Twoje wezwanie i odpowie.Są sposoby inne niż Channeling aby skontaktować się ze swym opiekunem.


1. Spokojne otoczenie. Zadbaj o to aby pomieszczenie (lub przestrzeń), w którym się znajdujesz budziło miłe, ciepłe odczucia. Zapal świece, przygaś światło, nastaw przyjemną, wyciszającą muzykę. Kwiaty, piękne przedmioty i obrazy również mają wpływ na "atrakcyjność" pomieszczenia i pomogą Ci stworzyć pozytywny nastrój.
2. Otwórz się. Otaczające Cię myśli, problemy i stres utrudniają Aniołowi dotarcie do Ciebie. Postaraj się wyciszyć i zepchnąć wszelkie przeszkadzające Ci emocje. Zrelaksuj się. To ułatwi Ci kontakt z Aniołem.
3. Myśl pozytywnie. Skup się na pozytywnych myślach, pomyśl dobrze o bliskich i znajomych, przyjrzyj się pięknej ilustracji bądź przeczytaj inspirującą książkę. Ważny jest Twój spokój, relaks i skupienie.
4. Stwórz złotą aurę. W pełnym odprężeniu postaraj się wizualizować wydychane przez Ciebie powietrze jako złote (lub białe) światło, które powoli otacza Twoje ciało jak kula. Poczuj jego ciepło i delikatność. Oddychaj tym światłem głęboko, ponieważ każdy kolejny wdech uspokaja Cię i wycisza.
5. Poczuj dotyk Anioła. Poproś w myślach swojego Anioła Stróża, aby wszedł w Twoją aurę i dotknął Cię. Oczekuj doznania psychicznego, aromatu lub uczucia wielkiej miłości. Możesz poczuć muśnięcie anielskiego skrzydła lub też delikatny powiem na twarzy. Nawet jeśli nie poczujesz niczego, ufaj, że Anioł jest przy Tobie.
6. Anielskie imię. Spytaj Anioła jak brzmi jego imię i uznaj nim pierwsze jakie pojawi się w Twoich myślach. Poproś Anioła o pomoc jakiej potrzebujesz.
7. Dziękuję! Nie zapomnij podziękować Aniołowi Stróżowi i otwórz oczy.
*
Należy jednak pamiętać o bardzo ważnym szczególe, którego trzeba przestrzegać: Anioły istnieją tylko "teraz". Dla nich nie ma przyszłości ani przeszłości. Wyłącznie teraźniejszość. Dlatego wszelkie prośby i pytania należy tworzyć w czasie teraźniejszym. W innym wypadku Anioł nie zrozumie czego od niego wymagamy.

Myślę że te metody nie są zbyt trudne.Sam muszę przetestować kilka ;] teraz już wiem dlaczego opiekun nie pomagał mi jeżeli prosiłem go o coś co miało się zdarzyć następnego dnia.Dla mnie bardzo się teraz przyda pomoc opiekuna bo mam niezłe problemy w nauce a wzłaszcza z matematyką.Dobra mniejsza oto.
Mam nadzieje że te metody wam pomogą

Offline

#2 2009-04-24 13:22:04

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Kontakt z Opiekunem

kiedyś w szkole przyrzwałeś opiekuna bez przygotowań jak bo mi się nie udaje jak gadam wzywam opiekuna xD

Offline

#3 2009-04-24 18:18:55

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Kontakt z Opiekunem

Wystarczy go zawołać.
Tylko problem w tym że on mi nie pomógł.

Offline

#4 2009-04-24 19:13:54

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Kontakt z Opiekunem

wszystko mącisz!

Offline

#5 2012-02-21 20:50:39

 wikapow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kontakt z Opiekunem

likas123 napisał:

wszystko mącisz!

On nic nie mąci wyszystko jest proste, wystarczy czytać ze zrozumieniem a jeśli nie zrozumiesz za pierwszym razem, przeczytaj jeszcze raz. A po za tym. Mam pytanie. Czy można zdradzać imie swojego opiekuna?

Offline

#6 2013-04-11 18:09:41

Aofi

Gość

Re: Kontakt z Opiekunem

Mam pewne niewyjaśnione od dawna pytania i na prawdę nie wiedziałam gdzie mogę się z tym udać a to forum wydaje mi się najbardziej odpowiednie. Mianowicie urodziłam sie 31 października równo o 24 wtedy gdy nić łącząca nasz świat ze światem nadprzyrodzonym podobno jest najcieńsza, wiele osób uważa, że to mnie w jakiś sposób napiętnowało. Od dawna mam silne nie wiem jak to nazwać... przeczucia niekiedy na jawie niekiedy we śnie które często się sprawdzają, jednak nie uważam siebie za jasnowidza bo uściślijmy to nie są wizje raczej uczucia które nabierają jakiegoś znaczenia. W snach często przychodzi do mnie jedna postać np. kiedy się boje, coś przeżywam albo się czymś stresuje i mówi mi że jest przy mnie że nie mam czego się bać i ogarnia mnie spokój, często również doradza mi co mam zrobić w pewnych sytuacjach moja mama twierdzi że to przez nadmierne przeżywanie i przejmowanie się tymi zdarzeniami w snach to odreagowuje akurat pod tą postacia, moja babcia mówi że to anioł stróż nade mną czuwa. Jestem katoliczką więc udałam się z tym pytaniem do księdza charyzmatyka który powiedział mi, że czuje kogoś kto stale mi towarzyszy i się mną opiekuje. Od tamtej pory zaczęłam doświadczać jego obecności również w świecie fizycznym i wiem że to zabrzmi dziwnie ale pewnego dnia wracałam od koleżanki i było już późno szłam tunelem w którym są wnęki w których za dnia często dzieciaki jarają bo nie widać nic z głównej drogi i już miałam wchodzić do tego tunelu kiedy poczułam jakby coś mnie odepchnęło do tyłu, na początku pomyślałam, że to tylko wiatr ale kiedy ponownie chciałam iść na przód znowu poczułam to uderzenie tyle, że tym razem było mocniejsze i pchnęło mnie delikatnie na bok i właśnie wtedy z jednej z wnęk wyszedł jakiś podejrzany typek i poszedł w przeciwną niż ja strone, pewnie nawet mnie nie zauważył. Nie wiem co by się stało gdybym jednak weszła do tego tunelu nikogo po za mną i tym typkiem tam nie było o tej godzinie. Było jeszcze kilka sytuacji w których czułam obecność mojego towarzysza, i nie wiem jak mam to interpretować. Z tego co wiem mało ludzi ma tego typu doznania. Rozmawiałam na ten temat z babcią bo nie raz w dzieciństwie mówiła mi, że w snach przychodzą do niej zmarli i również ma silne przeczucia powiedziała mi, że w naszej rodzinie zazwyczaj co drugie pokolenie jest osoba której przytrafiają się dziwne rzeczy ale jako silnie wierząca katoliczka nawet nie myślała, że to coś związanego z magią która identyfikuje jedynie z wpływem szatana... Ja jednak mam nieco inne poglądy i zastanawiam się czy pewnych hmm zdolności czy darów nie można dziedziczyć i czy to co mi sie przytrafia ma jakieś znaczenie. Bardzo prosiłabym o jakiekolwiek odpowiedzi, przemyślenia a może ktoś wie coś konkretnego na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna bo od wielu lat szukam odpowiedzi na pewne pytania:)

#7 2013-05-02 00:47:45

Azazela

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kontakt z Opiekunem

Ja mojego słyszę non stop. A właściwie ich. Ona (to chyba nie anioł, bo złośliwa) i on. Przychodzi też demon czasami. Długie paznokcie, pazury, szpony. Widzę też duchy, na cmętarzu wyczuwam zmarłych. Uwielbiam Wszystkich Świętych. Zjawia się ich wtedy cała masa. Można pogadać nawet.

Offline

#8 2013-08-28 15:17:21

Vazqez

Gość

Re: Kontakt z Opiekunem

Nie wypisuj takich rzeczy bo sprowadzisz na nich nieszczescie.
Trzeba niezłej wprawy mentalnej aby cos takiego robic.
poza tym demony są mistrzami oszustwa i bardzo chętnie sie "zaprzyjaznią " z nieprzygotowaną osobą.
Nie próbujcie ,bo będziecie bardzo tego żałować.

Zmam się na tym troche.
i z tego miejsca was przestrzegam.

koscułek wam tego zabrania więc bądzcie posłuszni, bo Wam egzorcystów zabraknie.

#9 2014-08-14 16:40:33

 nekromantka

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kontakt z Opiekunem

Według mnie Azazelo to że ich słyszysz nie jest dobre możliwe że jesteś kambionem

Offline

#10 2014-12-05 08:34:49

 czarnyMag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-04
Posty: 14
Punktów :   

Re: Kontakt z Opiekunem

Czy Anioła stróża można stracić? Słyszałem że jak się Mu sprzeniewierzę? Pytam bo kiedyś po latach śniło mi się że taki jeden "świetlisty" otoczony złotym blaskiem (szczególnie na twarzy) przyszedł po mnie i zabrał w tym śnie do jakiegoś przestronnego korytarza gdzie poruszały się różnych kształtów istoty w tym ludzie. On szedł przede mną ja za nim. Korytarz ten miał takie olbrzymie okna - a każde okno to inny świat (myśmy też wyszli z takiego okna na ten jasny korytarz). Podprowadził mnie do takich samych jak on świetlistych trzech - oni coś do mnie mówili a potem zostałem tam z jednym z tych trzech - on mnie potem odprowadził do okna za którym widziałem ziemski krajobraz. Może to tylko zwykły majak, ale pamiętam go w szczegółach jakby to było wczoraj.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.labradory.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.dbnet.pun.pl