Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-20 22:14:54

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Opiekunowie.

Każdy człowiek ma swojego opiekuna czyli tak zwanego anioła stróża.Opiekun między innymi kieruje nas przez życie.A także gdy go wezwiemy broni przed złem takim jak sukkuby,inkuby czy inne energo-pasożyty.
Jeżeli chcecie poznać swego opiekuna podajcie swa datę urodzenia, a ja wam powiem kto jest waszym opiekunem
Każdy opiekun jest przeznaczony do danego znaku zodiaku.Dajmy na to opiekun dla ludzi z pod znaku panny jest opiekunem wszystkich z pod znaku panny.Wszyscy z danego znaku zodiaku mają jednego opiekuna.

Offline

#2 2009-03-14 19:55:58

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Opiekunowie.

Oooooooooooooooo.... Moja data urodzenia- 23 kwiecień

Offline

#3 2009-03-15 17:42:24

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Opiekunowie.

Twoim opiekunem jest Achaiach

Jego imię znaczy : Bóg Dobry i Cierpliwy ; Rzemieślnik Boży ; Cierpliwość.

Obszary działania : Inteligencja; Pieniądze; Ewolucja / Postęp; Praca; Misja życiowa. Wymaga byśmy pracowali nad wiarą, cierpliwością, nadzieją. Pozwoli to na przezwyciężenie trudności życia materialnego. Wytrwałość i zdolność bycia cierpliwym daje potężną siłę, męstwo oraz świadomość panowania nad emocjami. Pomaga skontaktować się z Devami wielkich jezior i lasów wysokogórskich.

Wymaga od nas doskonalenia umiejętności panowania nad emocjami, rozróżniania i przenikliwości. Przypomina o przestrzeganiu i mówieniu prawdy wobec siebie i innych a także przed oszukiwaniem w związkach, zarówno przyjacielskich, jak i powstałych na gruncie zawodowym. Przekazuje umiejętność powściągania gniewu.

Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by stali się Posłańcami Jam Jest poprzez słowa, pisma, czyny.

W negatywnym aspekcie podopieczni Achaiaha są antagonistami, wrogami wszelkiej wiedzy, oddają się niedbalstwu i zaniedbaniom, lenistwu. Lekceważą naukę.

Offline

#4 2009-03-16 21:19:45

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Opiekunowie.

Nefarius napisał:

W negatywnym aspekcie podopieczni Achaiaha są antagonistami, wrogami wszelkiej wiedzy, oddają się niedbalstwu i zaniedbaniom, lenistwu. Lekceważą naukę.

x_X To się zgadza z moim opisem

Offline

#5 2009-04-12 11:58:29

Plastek15

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Opiekunowie.

moja data urodzenia to 8 czerwiec

Offline

#6 2009-04-12 15:53:48

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Opiekunowie.

Twoim opiekunem jest HEKAMIAH


Anioł HEKAMIAH decyduje kiedy, jak i gdzie należy podjąć decyzję o koniecz­ności powstania do boju. Nie oznacza to, że jest Aniołem wzbudzającym grozę lub agresję. Walczyć, znaczy nie poddawać się. Waleczni zwyciężają, słabi zaś są na po­zycji straconej. Anioł HEKAMIAH podpowiada więc, że zwycięstwo można odnieść w każdej dziedzinie życia - na polu zawodowym, uczuciowym, finansowym i wszę­dzie tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Podopieczni Niebiańskiego Posłańca chętnie walczą z wadami, ułomnościami i nałogami.

Gdy raz podejmą decyzję, nie cofną swoich postanowień, ponieważ obdarzeni będą męstwem i silą do przeciwstawiania się wszelkiemu złu.

Offline

#7 2009-08-12 22:00:04

Sebastien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opiekunowie.

luty

Offline

#8 2010-08-06 10:32:49

Joanna

Gość

Re: Opiekunowie.

Hej. Moja data to 16 marca

#9 2011-05-06 21:17:13

 ''Czaodziejka''

Nowy użytkownik

Skąd: Sochczew
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opiekunowie.

20 marca 1999

Offline

#10 2011-06-07 15:52:42

ggg

Gość

Re: Opiekunowie.

Nefarius napisał:

Twoim opiekunem jest Achaiach

Jego imię znaczy : Bóg Dobry i Cierpliwy ; Rzemieślnik Boży ; Cierpliwość.

Obszary działania : Inteligencja; Pieniądze; Ewolucja / Postęp; Praca; Misja życiowa. Wymaga byśmy pracowali nad wiarą, cierpliwością, nadzieją. Pozwoli to na przezwyciężenie trudności życia materialnego. Wytrwałość i zdolność bycia cierpliwym daje potężną siłę, męstwo oraz świadomość panowania nad emocjami. Pomaga skontaktować się z Devami wielkich jezior i lasów wysokogórskich.

Wymaga od nas doskonalenia umiejętności panowania nad emocjami, rozróżniania i przenikliwości. Przypomina o przestrzeganiu i mówieniu prawdy wobec siebie i innych a także przed oszukiwaniem w związkach, zarówno przyjacielskich, jak i powstałych na gruncie zawodowym. Przekazuje umiejętność powściągania gniewu.

Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by stali się Posłańcami Jam Jest poprzez słowa, pisma, czyny.

W negatywnym aspekcie podopieczni Achaiaha są antagonistami, wrogami wszelkiej wiedzy, oddają się niedbalstwu i zaniedbaniom, lenistwu. Lekceważą naukę.

#11 2011-06-07 15:55:00

Lilianna

Gość

Re: Opiekunowie.

9 luty

#12 2011-06-27 22:12:35

Avariela

Gość

Re: Opiekunowie.

Ja też bym chciała sprawdzi 15.02 Chociaż nie za bardzo w nie wierze

#13 2011-08-08 15:17:54

Tomasz

Gość

Re: Opiekunowie.

Nefarius napisał:

Każdy człowiek ma swojego opiekuna czyli tak zwanego anioła stróża.Opiekun między innymi kieruje nas przez życie.A także gdy go wezwiemy broni przed złem takim jak sukkuby,inkuby czy inne energo-pasożyty.
Jeżeli chcecie poznać swego opiekuna podajcie swa datę urodzenia, a ja wam powiem kto jest waszym opiekunem
Każdy opiekun jest przeznaczony do danego znaku zodiaku.Dajmy na to opiekun dla ludzi z pod znaku panny jest opiekunem wszystkich z pod znaku panny.Wszyscy z danego znaku zodiaku mają jednego opiekuna.

#14 2011-08-08 15:20:54

Tomasz

Gość

Re: Opiekunowie.

jestem ciekawy urodziłem się 04.10.1995 znak zodiaku waga

#15 2011-08-08 15:20:54

Tomasz

Gość

Re: Opiekunowie.

jestem ciekawy urodziłem się 04.10.1995 znak zodiaku waga

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofdragons.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.labradory.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl