Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-27 19:07:12

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Niemowlęta widzą duchy ?

Czy niemowlęta mogą widzieć duchy ?

Pewien program "Zone Reality" przedstawił to tak:
Dzieci uśmiechają się nie dlatego że cieszą się z obecności rodziców one uśmiechają się istot nadprzyrodzonych w tym przypadku duchów jednym z przykładów podanych w owym programie poświęconym duchom było zachowanie dzieci w sytuacjach gdy przebywały one same w danym pomieszczeniu np. leżąc w swoim łóżeczku... zaobserwowano dziwne zachowania niemowląt otóż dzieci te zaczynały się śmiać(często po raz pierwszy), siadały na łóżeczku i bawiły się czymś, co dla obserwujących to osób za szyby było powietrzem, podnosiły rączki do góry i wstawały z łóżeczek śmiejąc się...
Co sądzicie?

Offline

#2 2009-04-14 22:08:13

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Niemowlęta widzą duchy ?

Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne. Sam byłem świadkiem wielu takich sytuacji. Np. kiedyś córka mojego kuzyna siedziała sobie w pokoju na tapczanie i ni z gruchy ni z pietruchy zaczęła się śmiać. Co wy na to? :O

Offline

#3 2009-04-20 06:11:30

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Niemowlęta widzą duchy ?

I ZWIERZĘTA JESCZE WIDZĄ DUCHY TYLKO ŻE  TE NA ODWRUT  PSY SCZEKAJĄ  KOTY MIAUCZĄ ITP

Offline

#4 2014-12-05 01:28:45

 czarnyMag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-04
Posty: 14
Punktów :   

Re: Niemowlęta widzą duchy ?

Moja córka gdy miała rok przykrywała się z głową - walczyliśmy z tym bo baliśmy się że się udusi. Teraz ma 4 lata i powiedziała w prost że pan o białej zamazanej twarzy łazi w nocy po jej pokoju. Wcześniej miałem owczarka który w nocy co jakiś czas skomląc wypiepszał z tamtąd taranując sobą drzwi do drugiego - mojego pokoju

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmingsimulator2009.pun.pl www.100tzn.pun.pl www.tirrok1.pun.pl www.narutofight.pun.pl www.conterstrikeworld.pun.pl