Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-03-15 14:57:39

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Opowieść Greckiego Górnika

Jest to opowieść jednego z Greckich Górników który przeżył niesamowitą przygodę, lecz mało kto mu temu uwierzył.Lecz on wiedział co widział...

Rok 1974, Iraklis w Grecji.
Gdy drążyliśmy tunel w kopalni natknęliśmy się na jakąś dziwną grotę.Grota ta była bardzo ogromna i było w niej bardzo gorąco.Z ciekawości poszliśmy w głąb groty.Tym głębiej groty się znajdowaliśmy tym temperatura rosła coraz wyżej.Wszędzie czuć było zapach spalenizny.
W pewnym momencie usłyszeliśmy dziwny ryk.Był to głos nie do opisania, po raz pierwszy słyszałem coś tak straszliwego.Głos był naprawdę straszny, dobiegał z głębi groty, lecz nie wiedzieliśmy co go wydaje.Gdy byliśmy już bardzo głęboko temperatura stała się nie do wytrzymania.Było zbyt gorąco aby iść dalej.Znowu było słychać ten straszny głos.Był on coraz to głośniejszy, ze strachu zaczęliśmy biec w stronę wyjścia z tej groty aż zatrzymaliśmy się gdy głos ucichł.Byliśmy zbyt zmęczeni żeby biec dalej.Głosu nie było już słychać więc byliśmy spokojniejsi.Lecz znowu pojawił się jakiś dziwny odgłos.Przypominało to jakby coś się do nas zbliżało.Słychać było głośne kroki...Z ciemności wyłoniła się ogromna skrzydlata bestia pokryta łuskami ! z jej paszczy wydobył się strumień ognia.Ze wszystkich sił uciekaliśmy ku wyjściu, lecz wszyscy zostali spaleni.Jedynie ja przeżyłem i zdołałem uciec z kopalni.Większość ludzi mi nie wierzyło i wzięli mnie za wariata.Myśleli że górnicy zginęli z powodu ogromnej temperatury panującej w tej grocie lecz ja wiem co widziałem...Nie wiem co to było, przypominało jakby smoka lub jakiegoś dinozaura.Nigdy nie wierzyłem w smoki, a dinozaury dawno wyginęły...Jedynie bóg wie co to mogło być.



Jak myślicie, ta historia to prawda czy bujda ? Ludzie zbadali jedynie 30% podziemi naszej planety więc cholera wie co się kryje w podziemiach.Bestia którą ujrzał górnik to prawdopodobnie smok, ponieważ żaden dinozaur by przez tyle lat nie wytrzymał takie temperatury.

Offline

#2 2009-03-16 21:15:52

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Opowieść Greckiego Górnika

Moim zdaniem to bujda..... W wysokich temperaturach, gdy człowiek ledwo żyje ma halucynacje... Moim zdaniem kolo miał zwidy. To tak samo jak kiedyś koleś na Antarktydzie zakopał ciało swojego martwego kolegi. I był tak głody że zdawało mu się niedźwiedź polarny rozkopuje grób jego przyjaciela i pożera ciało.... okazało się że to on je zjadł!!

Offline

#3 2009-03-17 13:39:00

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Opowieść Greckiego Górnika

No tak zwidy.Możliwe.
Lecz z drugiej strony nie możliwe.Zbiorowa kalucynacja ? nie sądze.Przecież ci górnicy słyszeli straszne głosy jakiejś bestii i wszyscy ją widzieli.

Offline

#4 2013-03-31 10:01:53

dawid

Gość

Re: Opowieść Greckiego Górnika

ja mysle ze to prawda sa zeczy nebadane na tym swiecie ale to moze byc prawda byc moze przez tgo stwora moze byc koniec naszej ery

#5 2013-04-27 16:38:45

Aleph

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Opowieść Greckiego Górnika

przebudzenie wielkiego smoka który śpi pod ziemią, to przepowiednia która mówi o trzęsieniach ziemi i kataklizmach jakie wydarzą się na ziemi takich jak w 2004 i 2011 roku, niektórzy ludzie mówią że smok się już przebudził, ale nie jest jeszcze aktywny, to ma zakończyć dzisiejszą erę, a powiedz mi "dawid" skąd o tym wiesz, słyszałem że można łączyć tego smoka z biblijną Bestią, z Księgi Objawienia św. Jana, która pojawi się  w czasach ostatecznych

Ostatnio edytowany przez Aleph (2013-04-27 16:39:17)


www.darksite.zxq.net - moja strona

Offline

#6 2014-08-14 20:26:39

 nekromantka

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opowieść Greckiego Górnika

Według mnie ten smok był w stanie hibernacji a Ci górnicy go przebudzili. Gady w Polsce hibernują więc czemu nie smoki?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofight.pun.pl www.conterstrikeworld.pun.pl www.farmingsimulator2009.pun.pl www.tirrok1.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl