Nefarius - 2009-03-22 17:30:50

Mi wyszła w numerologi liczba 7 i tutaj jakoś ta 7 nawet do mnie pasuje.

1 – Potrzeba prowadzenia innych, zarządzania, organizowania. Potrzeba sukcesu i posiadania środków – aby go osiągnąć. Silna wola. Duża ambicja. Wiara w siebie.

2 – Potrzeba współpracy – podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

3 – Twórczość, potrzeba bycia w grupie – towarzystwie. Starasz się zyskać sympatię otoczenia. Łatwość nawiązywania kontaktów.

4 – Silna potrzeba porządku i stabilizacji w życiu. Praktycyzm i duże zdyscyplinowanie. Motywacją jest praca sama w sobie. Niechęć do jakiegokolwiek ryzyka.

5 – Potrzeba ruchu, przygody, podróży, zmian – doświadczania zmysłami. Droga – po najmniejszej linii oporu. Bardzo duża potrzeba wolności.

6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

7 – Silna potrzeba spokoju, samotności. Potrzeba zdobywania wiedzy, zastanawiania się nad sensem istnienia. Cichy i spokojny intelektualista.

8 – Potrzeba sukcesu i władzy. Zmysł do interesów. Umiejętność zdobywania środków do realizacji własnych planów.

9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

Sluger - 2009-03-23 17:03:43

A co jeżeli mi wyszło 33? :/

Nefarius - 2009-03-23 17:16:08

33 to liczba mistrzowska i nie wiem jakie są dla niej "wibracje duszy" ale myślę że w necie znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.Ja niestety nie znam się na numerologi liczb mistrzowskich.

Genituram - 2015-12-08 08:18:35

Ja jestem Trójką, co całkiem nieźle koresponduje z moim znakiem zodiaku (Wodnik).

samoobrona japońska kody na konsole cs Sf game do pobrania nie android jak sie daje komus fly minecraft www.nivejki.pun.pl