Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

oquciekawostki
2016-06-22 14:12:27

Według mnie to jest prawda demon może opętać człowieka słyszałam takie coś, że jeżeli ktoś jest opętany, a druga osoba się z tego śmieje  to zostaje opętana.
Znam także jedną historie prawdziwą o opętaniu. Pewna dziewczynka poszła do rodziny zastępczej (koleżanki mojej koleżanki mamy). Poszli do kościoła i ta dziewczynka poczuła się źle i wyszła z tymi rodzicami potem zaczęła wymiotować gwoździami.

czarnyMag
2014-12-05 01:04:44

Rozumię że po wywołaniu demona to coś co cieło mi w dzień plecy pod koszulą jakby dwiema równoległymi do siebie żyletkami to była moja słaba psychika ? No to już wszystko wiem

luk1407
2012-04-11 14:38:02

jest to przejęcie kontroli przez demona nad naszym umysłem

zazwyczaj dotyka ludzi wrażliwych i słabych psychicznie

Bartimaei
2010-12-07 11:23:54

Witam! Jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie w związku z opętaniem. Czy to rzeczywiście "wejście demona w ludzkie ciało" , a może zachowanie spowodowane chorobą psychiczną, którą przyczyną jest słaba psychika, wrażliwość, podatność na tego tupu informacje. Człowiek później boi się iść do łazienki, spać, i przez ciągłe myślenie o demonach miewa koszmary - w końcu się wypala. Po prostu wariuje. A może w niektórych przypadkach stoi za tym KKł? Aby umocnić w ludziach wiarę w Boga i jego moc poprzez przeprowadzanie egzorcyzmów [publicznych] i odniesione zwycięstwo tj. wypędzenie ducha poprzez modlitwę i komunię świętą? Jakie jest Wasze zdanie.
Oglądałem film na youtube [z "Diskawery Czanel"] właśnie o opętaniach, demonach. Jeden włoski ksiądz mówił, że ma teraz przypadek człowieka, który pluje mieczami.
Bez komentarza.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
margonem na androida elf rycerz kaczki francuskie Gta 4 instalka M daniec ateizm